
Єдиноріг інтерактивний JD-R 9902
1 339 ₴
- В наявності
- Код: JD-R 9902 L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Інтерактивна іграшка «Милий Єдиноріг» на ім'я Горошок розважить дитину, та сприятиме розвитку візуального, слухового та дотикового сприйняття.
Основні функції улюбленця:
1. Діалог із розпізнаванням голосу.
2. Стоїть на задніх лапках, сидить, встає на задні лапки під час вітання та відтворення музики та пісеньок.
3. Тактильні сенсори на праві та ліві лапки: відтворюють музику та пісеньки російською мовою.
4. Звукозапис протягом 15 сек. (кнопка розташовується у хвостику одноріжка).
У режимі розпізнавання голосу реагує на такі фрази:
- Вітання.
- Ти такий милий.
- Я тебе кохаю.
- Сидіти.
- Встати.
- Хочеш їсти?
- Що ти любиш робити?
- Давай грати.
- Заспівай пісеньку.
- Що ти вмієш найкраще?
- Давай вчити англійську.
- Пора спати.
Мова озвучування: російська.
Іграшка працює від 4-х батарейок 1.5V АА (не входять до комплекту).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Відтворення звуків/фраз людей |
| Мови | Російська |
| Ширина | 16 см |
| Довжина | 13 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 600 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Ні |
| Функція автоматичного відключення | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
- Ціна: 1 339 ₴


