
Надувний флокований матрац Intex 64756
529 ₴
- В наявності
- Код: 64756L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрац надувний 64756 Intex
Максимальне навантаження зазначене виробником: 136 кг
Матеріал — вініл
Матеріал поверхні — флокований
Колір синій
Розмір матраца: 76х191х22 см
Вага: 2,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Ні |
| Тип насосу | Електричний (від мережі), Електричний (від прикурювача), Механічний ручний, механічний ножний, на батарейках |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 2 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Керівництво по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴


