
Набір тіста для ліплення "Стоматолог Пан зубастик" MK 1525
479 ₴
- В наявності
- Код: MK 1525BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір тіста для ліплення MK 1525 «Пан Зубастик»:
6 предметів у наборі
2 зубики
2 сліпка для зубів
6 баночок із пластиліном
Кумедний Пан Зубастик привертає увагу широкою усмішкою, яку необхідно привести до досконалості.
Отже, у містера Зубастика болять зуби, і він прийшов до Вас лікуватися. Допоможіть йому.
Для цього є 6 великих баночок із пластиліном, 2 зубики, 2 сліпки для зубів, інструменти стоматолога (є навіть бормашина, що працює, видає характерні звуки), а також голова містера Зубастика, на якій власне, Ви й зможете відточувати Ваші навички!
Пластиковий пацієнт складається з двох частин — верхньої й нижньої щелеп. Бормашина працює від батарейки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для ліплення |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Пластилін восковий |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 3 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴

