
Надувний басейн Intex 28122 305х76 + Фільтр
3 699 ₴
- В наявності
- Код: 28122BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн Intex 28122 комплектується насосом-фільтром для очищення води від бруду продуктивністю 2006 літрів на годину. Зручний зливний клапан приєднується до садового шланга. Отже, воду можна злити в будь-яке зручне місце або, наприклад, полити сад.
Час встановлення: 10 хвилин, у комплекті відеоінструкція.
Процес встановлення наливного басейну Intex 28122 можна розділити на три етапи:
Розкладається на рівному місці.
Надувається основна камера
Міститься вода.
Характеристикибасейна Intex 28122:
- Розміри: діаметр 305 см.
- Висота: 76 см.
- Колір: синій.
- Вага: 9.1 кг.
- Об'єм: 3853 л. у разі заповнення 80%.
- Матеріал: Стінки зроблені з трьох окремих шарів: два шари щільного вінілу й один — зовнішній — поліестер для особливої міцності.
- Насос: Насос-фільтр 2006 л/год.
Комплектація
- басейн Intex Easy Set Pool 28122, 305х76 см.
- відеодиск з повним описом процесу встановлення та демонтажу
- посібник з експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 3853 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 9.1 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴


