
Дитячий ігровий намет 8015 Трансформери
1 299 ₴
- В наявності
- Код: 8015L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2 Палатки у формі будиночка + тунель.
Усі три частини ігрового намету (дві будиночки з їх переходом) можна використовувати окремо,
Перехід з одного будиночка в інший відбувається через тунель, до якого в кожному з будиночків є вихід.
Одночасно грати можуть кілька дітей. Можливість використання дитячого ігрового намету не тільки в приміщенні, але й на вулиці.
Схема збирання дитячого ігрового намету з тунелем у початковий стан додається.
Легкий, міцний ігровий намет виготовлений із нейлону.
- у складеному вигляді дуже компактна для перенесення і зберігання;
Матеріали: поліестер, дуги з металу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 920 мм |
| Довжина | 2700 мм |
| Висота | 920 мм |
| Вага | 2 кг |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴

