
Каркасний басейн Intex 28272 (300 х 200 х 75 см)
5 199 ₴
- В наявності
- Код: 28272L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Серия: Small Frame Pools
Структура: 3 шари: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ
Матеріал каркаса: оцинковані сталеві труби
Час збирання: 30 хв
Розмір басейну: (ДхШхВ): 300 см х 200 см х 75 см
Місткість води: 3 834 л
Розмір коробки: 101.6 см х 29.8 см х 25.4 см
Вага упаковки: 20.700 кг
Об'єм: 0.077 куб. м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 200 см |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 3834 л |
| Стан | Новий |
| Висота | 75 см |
| Колір | Синій |
| Вага | 23.5 кг |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 300 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 199 ₴






