
Кулемет дитячий із м'яких кулях 80531
1 089 ₴
- В наявності
- Код: 80531 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий іграшковий Бластер із кулями-присосками.
Гарна та якісна дитяча іграшка яка подарує Вашій дитині
велика кількість позитивних і незабутніх емоцій.
Іграшка виконана з якісних матеріалів, не має запаху та повністю без небезпеки для Вашої дитини.
Розмір кулемета — 57 см
У комплекті кулі-присоски 40 шт.,
Працює від батарок (до комплекту не вхватають)
Постачається в коробці : 56 х 24,5 х 14,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кулемет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які кулі |
| Колір | Синій |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 190 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴

