Топ продаж

Надувний басейн Intex 28110 (244x76 см)
1 896 ₴
- В наявності
- Код: 28110L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн Intex 28110 має не великі форми й малюк уже з до шкільного віку може сміливо плавати в ньому. Сам басейн складається з тришарового ПВХ, тому є абсолютно нешкідливим. У зібраному стані надувні басейни не займають дуже багато місця. Ви переконаєтеся в цьому, коли підете на природу із сім'єю або в поїздку на дачу!
Характеристики Intex 28110
Діаметр: 244 см.
Висота: 76 см.
Вага комплекту, що постачається: 6.3 кг.
Об'єм води за 90% заповнення: 2420 л.
Товщина ПВХ: 0,9 мм.
Комплектація Intex 28110
✔ Посібник з експлуатації
✔ DVD з інструкціями зі встановлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 2420 л |
| Висота | 76 см |
| Виробник | Intex |
| Колір | Синій |
| Вага | 6.3 кг |
| Форма | Кругла |
| Діаметр | 244 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 896 ₴


