
Іграшка Shantou на радіокеруванні 8858-8068
499 ₴
- В наявності
- Код: FK507
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшка Shantou на радіокеруванні 8858-8068 - це унікальна іграшка, яка обов'язково приверне увагу дітей. Вона являє собою радіокерованого звірка, який може пересуватися вперед, назад, праворуч і ліворуч. Це створює відчуття реальної взаємодії з твариною та додає інтерактивності до ігрового процесу.
Іграшка працює від чотирьох батарейок типу АА (не входять до комплекту), що забезпечує тривалий час роботи.
Ця іграшка не тільки забезпечує розвагу, але також сприяє розвитку моторики, координації рухів та уяви у дітей.
Розмір 21 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Тварини |
| Виробник | Shantou |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Тварина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴
- Спосіб упаковки: картон,плівка

