
Лялька з вбранням DEFA 8027
977 ₴
- В наявності
- Код: 8027L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модниця Лялька з аксесуарами DEFA 8027 — це світловолоса красуня, грати з якою одне задоволення. У коробці разом із лялечкою DEFA 8027 ваша малеча знайде сім чудових вбрань. Змінюючи ці гарні плаття, дитина зможе водити ляльку на бали та в гості, влаштовувати світських прийомів. Усі плаття пошиті з яскравої блискучої тканини. Крім платтів, лялька має додаткові аксесуари: туфельки, сумочка, гребінець і дзеркальце.
Є набори трьох видів.
Дітям від трьох років.
Розміри коробки: 71Х5Х30 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 28 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 710 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Діаметр упаковки | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 977 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

