
Ходунки — каталка музичні з ігровою панеллю 0819
989 ₴
- В наявності
- Код: 0819BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це універсальна розвивальна іграшка, яка допоможе навчитися малюкові ходити, а також займе його увагу цікавими іграми на ігрову панель ходунків. Каталка 0819 предназначена для діток, які тільки починають освоювати перші кроки.
Ігрова панель із музичними та світловими ефектами, достоту для малювання, телефоном, тріскачками та піаніно.
Характеристики:
Звукові та світлові ефекти;
Ігрова панель, піаніно;
Живлення — батарейки (до комплекту не входять)
Розмір упаковки: 46-34-11см
Паковання: коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Ігрова панель, Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | bambio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴




