Сучасний електропоїзд із пасажирськими вагонами
Протяжність колій 900 см
Добре продумана дорога з легковими автомобілями, має пройти безліч маршрутів. Сучасна дорога ретельно відточена — це безпечна іграшка, акумулятори розміщені всередині локомотива.
Батарейки — 2 х 1,5V "AA" — НЕ ВХОДЯТ
Крім локомотива, до комплекту входять 3 пасажирські вагони. Маршрут дуже великий, тож локомотиву належить довгий шлях. Залізничні шляхи мають характерний і простий спосіб з'єднання, що робить їх безпечними та довговічними у використанні. Під час поїздки водій має можливість змінити маршрут поїзда за допомогою перемикачів.
Набір містить 70 елементів
- локомотив
- пасажирські перевезення
- треки
- перехрестя
- доріжки з перемикачами
- тунелі
- дерева
- залізничні знаки
розміри:
- маршрут досягає розмірів 167 х 70 см.
- локомотив 13,5 х 3,5 х 3 см
- 10,5 х 3,5 х 3 см
- ширина колії 3,5 см
- ширина рейки 2,5 см
- висота дерева 7,5 см
- висота тунеля 8 см
Рекомендується для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Платформа, Залізничний склад, Цистерна, Вагон, Локомотив |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Протяжність дороги | 9 м |
| Довжина у зібраному вигляді | 1670 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 700 мм |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 600 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
- Ціна: 1 249 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка



