
Дитячий більярд на ніжках М2036
2 689 ₴
- В наявності
- Код: 2036L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий більярд на ніжках М2036
Мрія кожного хлопчика отримати такий набір, адже всім друзям знайдеться місце для розваги! Д
Розмір столу: 75-40-58 см
Розмір упаковки: 77-42-8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Більярд |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип гри | Американський більярд (Пул) |
| Матеріал плити ігрового поля | МДФ |
| Матеріал опор столу | Ламінований МДФ |
| Колір ігрового поля | Блакитний |
| Тип ігрового столу | Настільно-підлоговий |
| Кількість куль в комплекті | 16 шт. |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для двох |
| Мінімальна кількість учасників | 2 чел. |
| Час гри | На рахунок |
| Кількість учасників | 2 |
| Комплектація | |
| Кий | 2 шт. |
| Трикутник | 1 шт. |
| Крейда | 1 шт. |
| Щітка для чищення сукна | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 580 мм |
| Вага | 4 кг |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 770 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 689 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

