Гумова зебра , стрибун — іграшка-стрибунчик, яка має бути в будь-якої дитини! Зебра-стрибун стимулює одночасно й емоційний і фізичний розвиток малюка.
Гумовий зебра-стрибун — це одночасно і весела, завзята розвага для дитини, що доставляє море радості й емоцій, і незамінний тренажер. Іграшку надувний зебра-стрибун можна використовувати як крісло, під час перегляду мультиків і для рольових ігор — стрибати на ослику пострибунчику на зустріч пригодам в невідомі.
Зебра-стрибун — весела та бешкетна розвага. Модель підійде для шанувальників тиші. Цей Зебра-стрибун не видає жодних звуків під час стрибків.
-Надувна зебра стрибун зручніша від простого фітбола. У зебри зручні вушка, за які можна триматися в стрибку та зручна спинка для надійної посадки.
-Зебра виготовлена з гуми якісної та надміцної, завдяки чому в спокійному стані витримує вагу до 100 кг, а під навантаженням, у стрибку до 25-30 кг.
-Зебра-стрибунчик допомагає розвитку координації та рівноваги, сприяє зміцненню всіх груп м'язів і формуванню правильної постави.
-Зебра-стрибун — іграшка, яку багато ортопедів рекомендують дітям.
Купивши дитині надувного Зебру-стрибунчика, Ви не помилитеся. Ця іграшка буде цікава дитини та тішитиме її впродовж декількох років!
Матеріал:
Високоякісна й екологічна гума.
Розмір іграшки:
Довжина 50 см
Ширина 30 см
Висота приблизно 60 см
Вага: 1400 грамів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшка-стрибун |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Гума |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 600 мм |
| Висота сидіння | 300 мм |
| Вага | 1400 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
- Ціна: 524 ₴
- Спосіб упаковки: плівка


