
Дитяча залізниця Мій перший поїзд 2184, довжина 366 см
949 ₴
- В наявності
- Код: 2184L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча залізниця є сучасною іграшку, що складається з локомотива та вагона, які рухаються рейками. У комплекті ігрового набору є також аксесуари для захопливої гри (дорожні знаки, дерева та ін)
Залізниця музична з реалістичним звуком і світлом — поїзд рухається рейками на батарейках, локомотив світиться, імітує звуки справжнього поїзда .
Розмір ЖД 2184 у зібраному вигляді 59 х 8 х4 6 см
Довжина колій 366 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип живлення | Батарейки |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Вікова група | Від 2 років |
| Комплектація іграшки | Платформа, Залізничний склад, Вагон, Локомотив |
| Тип | Залізниця |
| Протяжність дороги | 3.6 м |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Висота упаковки | 460 мм |
| Ширина упакування | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

