
Дитяча залізниця Мій перший поїзд 2181
1 665 ₴
- В наявності
- Код: 2181 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Залізниця 2181
Залізниця зі звуком і світлом 2181 являє собою сучасну залізну дорогу складається з 2 локомотивів і 3 вагонів, які рухаються по рейках. У комплекті є також аксесуари для захоплюючої гри (дорожні знаки, дерева та ін)
Залізниця музична з реалістичним звуком і світлом– поїзд рухається по рейках на батарейках, локомотив світиться, імітує звуки справжнього поїзда . Розмір ЖД 2181 у зібраному вигляді 98,5 х 170 см, упаковка - картонна коробка 63,5 х 43,5 х 88 см.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BSQ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 2 років |
| Комплектація іграшки | Вагон, Локомотив, Платформа, Залізничний склад |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 1700 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 950 мм |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 640 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 665 ₴
- Спосіб упаковки: картон,плівка

