
Гараж для машин мега паркінгу 922-10
969 ₴
- В наявності
- Код: 922-10 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гараж "Мега Парківка" 922-10- багаторівневе паркування для маленьких машинок. Паркування зі шлагбаумо. До комплекту входять 2 машинки. Також є дикорації. Парківка складається з 4 поверхів, останній поверх відкритий. Кожна з машинок по 5 см. Також до комплекту входить вертоліт. Цей ігровий набір обов'язково сподобається юним автолюбивам.
Призначена для дітей від 3 років.
Країна виробництва — Китай
Матеріал — пластик
Живлення — ААА батарейки.
Паковання — Картонна коробка
Призначена для дітей від 3 років.
Країна виробництва — Китай
Матеріал — пластик
Живлення — ААА батарейки.
Паковання — Картонна коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 450 мм |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Висота упаковки | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴

