
Дитячий гусячий кран на керуванні М689-16
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 689-16L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кран на дистанційному керуванні захоплива іграшка для хлопчика від 3 років. Він із легкістю зможе керувати ним, а матеріал, з якого виготовлена машинка, забезпечить її довгу збережність.
Модель на радіокеруванні, має низку функцій:
- Рух уперед назад
- Підіймання вантажу
- Поворот вежі на 360 |
- Підйом і опускання вантажу з місця на місце
- згинання стріли під кутом
- Стріла опускається й підіймається
- Підсвітка прожектора
- Розмір крана 11х20х35 см
До набору входить: гусеничний підіймальний кран, дротовий пульт ДК
Для роботи пульта необхідні 4 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
Вік: від 3 років
Розмір коробки: 37-13-17 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Кран |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
| Двигун | Електричний |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 350 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

