
Радіокерований Павук тарантул RT 779 (29 см)
858 ₴
- В наявності
- Код: RT 779L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Павук Чорна Вдова на керуванні
Великий чорний павук із рухомими лапками — є оригінальним подарунком.
Весела та дуже проста іграшка робот-павук вирізняється високою деталізацією виконання. Робот дуже сильно схожий на справжнього павука, павук ворушить лапками, швидко пересувається підлогою, а ще ним дуже просто керувати. Така іграшка надовго стане центром уваги Вашої дитини.
Іграшка зроблена максимально реалістичний. Дитина миттєво розбереться з основними навичками керування.
Пульт керування маленький, його легко скласти в кишеню, а дальності керування легко вистачить на те, щоб залишитися непоміченими. Робот-павук зроблений із безпечних матеріалів.
Характеристики павука:
- розмір: 300 x 100 x 330 мм
- вага: 0.7 кг
- функції керування: рух уперед/назад, ліворуч/праворуч
- керування: до 8 метрів
- час гри: приблизно 25 хвилин
У комплекті:
- один робот-павук
- пульт керування
- інструкція
Потрібно додатково:
- 4xLR44 батарейки для павука
- одна батарея 9 В Крона для пульта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
| Радіус дії | 8 м |
| Двигун | Електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 700 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴




