
Дитячий робот-трансформер на радіокеруванні М 28128
1 349 ₴
- В наявності
- Код: 28128L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робот-трансформер 28128 Оптимус прайм
Оптимус прайм 28128 — це не просто звичайна машинка, а великий трансформер.
Він не тільки має захопливі звукові та світлові ефекти, але й швидко їздить за допомогою пульта радіокерування, слухає маленького «господара» й перетворюється на великого сильного робота.
Щоб трансформувати робота в автомобіль, досить просто натиснути на кнопку пульта. Працює трансформер на радіокеруванні від акумулятора, який входить до комплекту
Розмір упаковки: 40 х 18 х 21 см.
Вік: від 3 років.
Оптимус прайм 28128 — це не просто звичайна машинка, а великий трансформер.
Він не тільки має захопливі звукові та світлові ефекти, але й швидко їздить за допомогою пульта радіокерування, слухає маленького «господара» й перетворюється на великого сильного робота.
Щоб трансформувати робота в автомобіль, досить просто натиснути на кнопку пульта. Працює трансформер на радіокеруванні від акумулятора, який входить до комплекту
Розмір упаковки: 40 х 18 х 21 см.
Вік: від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Червоний |
| Двигун | Електричний |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Тип моделі | Трансформер |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 10 м |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 600 г |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Червоний |
| Персонажі | оптімус прайм |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴


