
Футбол настільний дерев'яний М2035
1 649 ₴
- В наявності
- Код: М 2035 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний футбол 2035
До набору входить:
-ігрове поле (розмір 69x58x23см);
-механічні лічильники окулярів — 2 шт.;
-18 фігурок гравців (9 в одній команді та 9 в іншій команді);
-6 ручек;
-2 м'ячі.
Матеріал: МДФ
Гра упакована в коробку
Розмір упаковки:70x36x8см
До набору входить:
-ігрове поле (розмір 69x58x23см);
-механічні лічильники окулярів — 2 шт.;
-18 фігурок гравців (9 в одній команді та 9 в іншій команді);
-6 ручек;
-2 м'ячі.
Матеріал: МДФ
Гра упакована в коробку
Розмір упаковки:70x36x8см
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Основні | |
| Виробник | Joy Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип | Настільний футбол |
| Стан | Новий |
| Матеріал опор столу | ДСП |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Матеріал столу | Дерево |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 360 мм |
| Довжина упаковки | 700 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴
- Спосіб упаковки: плівка.

