
Дитяча гра іграшка мегапаркування паркінг 922
759 ₴
- В наявності
- Код: 922L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гараж 922 являє собою набір деталей, з яких дитина може сконструювати 6-рівневе паркування з автомобільним ліфтом і швидкісним спіральним спуском.
Паркінг стане корисною та цікавою іграшкою для вашої дитини та її друзів.
Розміри гаража в зібраному вигляді: висота — 41 см, довжина — 53 см, глибина — 20 см.
Також до складу входять 4 машинки, якими можна грати окремо.
Гараж 922 підходить дітям від 3 до 12 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина у зібраному вигляді | 200 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Висота у зібраному вигляді | 410 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина у зібраному вигляді | 530 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Ширина упакування | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

