
Візок для ляльки 2в1 CARRELLO 9696 Green
2 999 ₴
- В наявності
- Код: 9696VK
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок для ляльки 2в1 CARRELLO ULTRA 9696
Стильний сучасний дизайн коляски нікого не залишить байдужим. З новим візком Ваша донька зможе здійснювати тривалі прогулянки разом зі своєю улюбленою лялькою.
Коляска ULTRA 2 в 1 майже як доросла! Почніть використовувати її разом із просторою люлькою.
Поворотні передні колеса та кошик для дрібниць.
Коли дитина вирішить, що її малюк "виріс", перетворите люльку на прогулянковий блок з регульованим капюшоном.
Перекидна ручка дозволить завжди бачити пупса, а ремені безпеки захистять його від випадкового випадання.
Компактне складання рами.
І звичайно, сумка для всього необхідного, як у справжньому візку.
- Тип складання: книжка
- Регулювання висоти: ручки є поворотна.
- Кошик: є
- Макс. навантаження 3 кг
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Висота | 800 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Метал, Пластик, Текстиль |
| Колір | Зелений |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴
- Спосіб упаковки: плівка



