
Гарна м'яконабивна лялька "Меланія" 43 см M 6199
757 ₴
- В наявності
- Код: M 6199 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гарна м'яконабивна лялька із серії "Меланія" чудовий подарунок дівчинці.
Зріст лялечки 39 см, співає пісеньку українською мовою
батарейки таблетки (у комплекті).
у красивій подарунковій коробці 40 х 18 х 12,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 14 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 757 ₴

