
Дитячий термокилимок складаний двосторонній MR 1570-3 (150 х 180 см)
749 ₴
- В наявності
- Код: 1570-3 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий термокилимок складаний двосторонній
Дитячий термокилимок являє собою складаний килимок для дітей. Він має двосторонній малюнок, що робить його цікавішим.
Розмір термокилимки становить 150 х 180 см, що досить для комфортного використання. Він може бути легко згорнутий і виявиться в компактному розмірі, що зручно для зберігання та перенесення в поїздках або на прогулянках.
Термокилимок має міцну та зносостійку поверхню, він також легко чиститься за допомогою ганчірки або спеціального очисника.
Розмір — 150х180 см
товщина 8 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | EVA |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Висота | 8 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

