
Пупс вініловий м'яко набивний Nines d'Onil розмір 26 см
849 ₴
- В наявності
- Код: 0914
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пупс вініловий Nines d'Onil - це нові популярні іграшки від відомого іспанського бренда.
Матеріал: Обличя високоякісний оксамитовий вініл з ароматом ванілі, тіло м'яко набивне
Розмір пупса: 26 см
Країна виробництва: Іспанія
Особливості:
Пупс з ароматом ванілі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nines |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Вініл |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 26 см |
| Вага | 330 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Діаметр упаковки | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴

