
Машинка металева 1:24 68295A 1:24 BMW M4 DTM
889 ₴
- В наявності
- Код: 68295A L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина металева "Автопром",
Масштаб 1:24
Модель BMW M4
В комплекті батарейки
Звукові єфекти, світло, відкриваються двері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 80 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Висота | 70 мм |
| Виробник | Автопром |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Довжина | 200 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴

