
Лялька інтерактивна Соломія українською мовою M 5739
2 325 ₴
- В наявності
- Код: M 5739 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька інтерактивна Соломія українською мовою M 5739
Вона вміє слухати та відповідати на питання. Але це ще не все! Завдяки унікальним технологіям, Соломія змінює міміку та рухає головою!
Іноді навіть здається, що вона жива!
Спілкування з Соломією повно сюрпризів, адже вона має по кілька відповідей на кожен запит і любить жартувати.
ОСНОВНА ХАРАКТЕРИСТИКА:
100 фраз;
35 віршів;
4 казки;
Реалістична міміка: заплющує очі, ворушить губами;
Розпізнає українську та відповідає на питання;
Вчить квітів, абетки та рахунку, а ще — говорить англійською!;
Функція записування голосу (нужно натиснути на праву руку);
Стильний одяг і аксесуари (знімаються);
Розкішне волосся;
Яскрава подарункова коробка-книжка;
Розмір: 56 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 56 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація аксесуарами | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 340 мм |
| Висота упаковки | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 325 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

