Лялька-принцеса DEFA 8477
Прекрасна дитяча лялечка у королівському вбранні сподобається тим дівчаткам, які люблять грати у "принцес".
Висота ляльки: 30 см;
Матеріал: пластик;
Розмір упаковки: 32 - 6 - 20 см;
Упаковка: коробка;
Вікова категорія: 3+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defa |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Высота | 30 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 710 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| Диаметр упаковки | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие | в наличии |
Информация для заказа
- Цена: 419 ₴
- Способ упаковки: картон,пленка


