
Трансформер на радіокеруванні ТТ661
1 459 ₴
- В наличии
- Код: 661 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Трансформер на радіокеруванні – це унікальна іграшка, яка володіє цікавим функціоналом.
За допомогою пульта машинка дистанційно перетворюється на робота і навпаки. Управління функціями іграшки здійснюється за рахунок пульта.
Машина-трансформер працює акум. батареї 3.7 V, заряджається через USB - кабель, пульт працює від батарейок типу "АА". (не входять в комплект).
Комплектація:
- робот-трансформер
- акумулятор
- USB-зарядка
- пульт управління
Розмір упаковки: 30 × 21 × 33 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Персонажи | Роботы трансформеры |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Ширина упаковки | 170 мм |
| Высота упаковки | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 459 ₴





