
Детский музыкальный горшок Tega MS-012-119
449 ₴
- В наличии
- Код: MS-012-119 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий горщик-крісло Tega призначений для поступового навчання дитини навичкам самостійної гігієни. Надійна конструкція унеможливлює перекидання, а спеціальні силіконові накладки на ніжках забезпечують стійкість на будь-якій поверхні.
Висока спинка з підлокітниками допомагає дитині зберігати правильне положення тіла. Обтічний виступ між ніжок, захищає від бризок.
Горщик Tega легко утримувати в чистоті: після використання достатньо вийняти знімну чашу і помити її окремо. Горщик має гігієнічну кришку.
Характеристики:
- Виготовлений з високоякісного матеріалу.
- Прикрашений незмивною графікою, виконаної в сучасній технології IML
- Він має високу спинку, знімну вставку і накладку.
- Нековзні ноги гарантують безпеку використання.
Розмір (ДхШхВ): 30х31х32 см
Виробник: Tega, Польща.
Рекомендовано для дітей з 6 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tega Baby |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Горшок классический |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Бежевый |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 31 см |
| Высота | 32 см |
| Максимально допустимая нагрузка | 20 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 449 ₴

