
Детский музыкальный горшок Tega PO-043-118
519 ₴
- В наличии
- Код: PO-043-118L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Деякі батьки погодяться, що привчати дитину до горщика - не завжди легкий і приємний процес. Насамперед, дуже важливо знайти горщик, який сподобається дитині. Тому при виборі важливо враховувати його думку, щоб йому було приємно користуватися горщиком. Саме тому виробники намагаються зацікавити дитину, створюють музичні вставки і елементи, які зроблять процес використання горщика цікавим.
Горщик-крісло Tega ергономічний, враховує всі анатомічні особливості дитини, тому на ньому зручно проводити тривалий час, він не стомлює малюка. А весела музика веселить і розважає під час користування.
Характеристики:
- Виготовлений з високоякісного матеріалу.
- Прикрашений незмивною графікою, виконаної в сучасній технології IML
- Він має високу спинку, знімну вставку і накладку.
- Музичний елемент.
- Нековзні ноги гарантують безпеку використання.
Розмір (ДхШхВ): 30х31х32 см
Виробник: Tega, Польща.
Рекомендовано для дітей з 6 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tega Baby |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Горшок классический |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 31 см |
| Высота | 32 см |
| Максимально допустимая нагрузка | 20 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 519 ₴

