
Трек игровой на управлении A51-6A
999 ₴
- В наличии
- Код: A51-6L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гоночний трек A51-6A це захоплюючий набір для захоплюючих гонок на двох. Загальна довжина траси становить 240 см, а розміри ігрового поля – 90 × 60 см. У комплект входять дві машинки масштабу 1:43 (довжиною по 10 см), два провідні пульти управління (д/к на шнурі) і адаптер для живлення від мережі, а також можливість роботи від батарейок. Гра ідеально підійде як дітям, так і дорослим, які люблять гонки та змагання. Все упаковано в барвисті подарункові коробки.
Характеристика:
- Модель: A51-6A
- Тип: гоночний трек із машинками
- Довжина треку: 240 см
- Розмір ігрового поля: 90×60 см
- Машинки: 2 шт., Довжина - 10 см
- Масштаб: 1:43
- Упаковка: барвиста коробка
- Вік: від 5 років
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тип питания | Сеть |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 320 мм |
| Длина упаковки | 530 мм |
| Высота упаковки | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие | в наличии |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴




