
Детский пневматический автомат Калашникова 1093E
1 058 ₴
- В наличии
- Код: 1093L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий ігровий автомат 1093E - це цікава інтерактивна іграшка, яка подарує дитині масу позитивних емоцій і дозволить відчути себе справжнім стрільцем. Іграшка працює від батарейок типу «таблетка».
Запакована в барвисті коробки - ідеально підходить для подарунка.
Характеристики:
- Модель: 1093E
- Тип: дитячий ігровий автомат
- Висота: 87 см
- Матеріал: пластик
- Особливості: лазерний приціл
- Снаряди: пластикові кульки
- Живлення: батарейки таблеткового типу
- Призначення: для активної гри вдома
- Комплектація: автомат, кульки, лазер, упаковка
- Упаковка: барвиста коробка
- Рекомендований вік: від 3 років
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Автомат |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Материал | Металл |
| Тип боеприпасов | Пластиковые пули |
| Цвет | Коричневый |
| Максимальная дальность стрельбы | 50 м |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 840 мм |
| Ширина упаковки | 270 мм |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие | в наличии |
Информация для заказа
- Цена: 1 058 ₴

