
Надувний гумовий єдиноріг у чохлі MS 4487
879 ₴
- В наявності
- Код: MS 4487 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний гумовий єдиноріг
Іграшка стрибун стимулює одночасно й емоційний і фізичний розвиток малюка.
Надувний стрибун — це одночасно й весела, завзята розвага для дитини, що доставляє море радості й емоцій, і незамінний тренажер.
- Надувний гумовий єдиноріг виготовлений із гуми якісної та надміцної, завдяки чому в спокійному стані витримує вагу до 100 кг, а під навантаженням, у стрибку до 25-30 кг.
— стрибунчик допомагає розвитку координації та рівноваги, сприяє зміцненню всіх груп м'язів і формуванню правильної постави.
Матеріал:
Високоякісна й екологічна гума.
Розмір іграшки:
Довжина 50 см
Ширина 30 см
Висота приблизно 60 см
Вага: 1400 грамів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Тип | Іграшка-стрибун |
| Висота сидіння | 35 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879 ₴

