
Набір дитячої постільної білизни (60×120 см)
1 599 ₴
- В наявності
- Код: 6489
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір дитячої постільної білизни
Дуже ніжний набір у ліжечко
Польські тканини
Захист із 4-х подушок ( товщина 3 см), чохли на змійках
Конверт-ковдра на змійці (підковдра) 90*90 см;
Подушка;
Простирадло на гумці 120 * 60 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Сірий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 90 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Стан | нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴







