
Снайперська гвинтівка AWM конструктор 1628 деталей Mould King 14010
2 879 ₴
- В наличии
- Код: 14010 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Снайперська гвинтівка AWM конструктор 1628 деталей Mould King 14010
Конструктор Mould King 14010 це реалістична модель снайперської гвинтівки, що складається з 1628 деталей. Деталізоване складання, рухомі елементи та ефектний зовнішній вигляд роблять цей набір чудовим вибором для любителів збройових моделей та технічних конструкторів.
Характеристика
1628 деталей
у наборі кулі, гвинтівка конструктор стріляє
пістолет у зібраному вигляді 118x7x27 см
розмір упаковки 56x31x7 см
Масштаб 1:1
Вік: від 8 років
Виробник: Mould King
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пол | Для мальчиков |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Тематика | Военная, историческая |
| Количество деталей | 1628 шт |
| Материал | Пластик |
| Вес | 800 г |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 520 мм |
| Ширина упаковки | 330 мм |
| Высота упаковки | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 879 ₴


