
Каталка с мыльными пузырями FM 888
729 ₴
- В наличии
- Код: FM 888L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Каталка з мильними бульбашками "Лошадь". FH 888 Генератор для пускання мильних бульбашок у формі каталки. Дуже кумедно котити конячку та бачити безліч бульбашок, що вилітають. До того ж така іграшка допоможе малюкові зробити перші кроки впевненішими. Крім запуску бульбашок іграшка доповнена світловими та звуковими ефектами, а також махає крилами. У наборі запаска з мильною рідиною (2 пляшечки). Працює від 3 батарейок типу «АА» (до комплекту не входять). 2 кольори
Розмір каталки: 30-11-44 см
Розмір коробки: 38-13-31 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Салатовый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 270 мм |
| Высота | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 729 ₴


