
Мягконабивной пупс Мій малюк M 6122
849 ₴
- В наявності
- Код: M 6122 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пупс мягконабивной Мій малюк співає пісеньку, розповідає вірш
Інтерактивний пупс "Мій малюк"
Тіло пупса м'яконабивне.
Ручки, ніжки, голова — м'який ПВХ.
Одягнений в гарний костюм, курточку, шапочку та пінетки. Одяг може відрізнятися залежно від постачання.
У наборі: соска.
Висота пупса: 44 см
Працює від батарейок
Розмір упаковки: 43х23х16 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Висота | 44 см |
| Вага | 500 г |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴

