
Дитяча ігрова зброя Автомат на кульках 1977A+
1 749 ₴
- В наличии
- Код: 1977L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Дитяча ігрова зброя Автомат на кульках 1977A+
Автомат на кульках 1977A являє собою прототип бойової зброї, який має розмір 70 см. Він включає ліхтар, який використовується в умовах навколишнього середовища. Також він має складний приклад, який дозволяє зручно транспортувати зброю та зберігати її у компактному вигляді.
Зброя стріляє пластиковими кульками, які мають стандартний діаметр та виготовляються з безпечних матеріалів. Вони не можуть завдати шкоди оточуючим людям або тваринам, що уможливлює безпечні ігри для дітей.
Конструкція зброї здійснюється в автоматичному стилі, що забезпечує реалістичний вигляд та створює можливості для воєнних дій. Однак, незважаючи на свою реалістичність, зброя не є реальною і не здатна стріляти реальними кулями.
Характеристика
Розмір іграшки 70 см
Дальність пострілу: 15-20 м
Механізм: пневматика
В комплекті:
автомат
- магазин (з відсіком для зберігання кульок)
- ліхтарик (батарейки в комплекті)
- Ремінь
- Складний приклад
- кулі -10 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Автомат |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Материал | Пластик |
| Максимальная дальность стрельбы | 20 м |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 840 мм |
| Ширина упаковки | 270 мм |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие | в наличии |
- Цена: 1 749 ₴



