
Дитячий ігровий Автомат 007A на акумуляторі
779 ₴
- В наличии
- Код: 007L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий ігровий Автомат 007A на акумуляторі
Дитячий ігровий Автомат 007A - це іграшковий пристрій для дітей, що є ігровим автоматом. Його розмір складає 65 см. Для роботи грального автомата необхідний акумулятор, який постачається в комплекті.
Основний ігровий елемент – це стрілянина присосками. Присоски приліплюються до гладких поверхонь і легко відклеюються, що робить гру безпечною та нешкідливою для дітей.
В цілому, Автомат 007A призначений для розваги дітей, дозволяє їм весело провести час, залучаючись до маленьких ігрових сценаріїв та пригод.
Характеристика
Розмір 65 см
Працює від акумулятора
USB зарядний пристрій
присосками 10шт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Автомат |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Мягкие патроны |
| Цвет | Разные цвета |
| Максимальная дальность стрельбы | 10 м |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 450 мм |
| Ширина упаковки | 220 мм |
| Высота упаковки | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 779 ₴


