
Бластер зі світлом та звуком RF226C
299 ₴
- В наличии
- Код: RF226L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Іграшковий пістолет Бластер зі світлом та звуком RF226C
Бластер RF226C – це іграшковий пістолет зі світловим та звуковими ефектами. Він надає дітям можливість весело грати в сценарії, що інтригують. Бластер оснащений яскравими світлодіодами, що створюють захоплюючий світловий ефект при кожному пострілі, а також звуковими ефектами, які додають реалізму ігровому процесу. Легкий і зручний, цей іграшковий бластер приносить радість та уявні пригоди дітям будь-якого віку.
Рекомендований вік: з 3 років
Матеріал: пластик
Розмір упаковки: 26,5x19,5x4 см
Розмір іграшки: 25 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пистолет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Лазерный прицел, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 310 мм |
| Ширина упаковки | 260 мм |
| Высота упаковки | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴

