
Дитячий ігровий набір Трюмо Beauty 661-34
1 373 ₴
- В наличии
- Код: 661-34L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий ігровий набір Трюмо Beauty 661-34 Набір стиліста трюмо — справжня знахідка для ваших маленьких красунь! У ньому є все необхідне та навіть справжній фен. Це не лише іграшка, а й можливість розвивати творчість і уяву вашої дитини, адже гра в перукарню чи салон краси завжди дарує море задоволення!
Трюмо стане чудовим подарунком для вашої принцеси, адже вона зможе відчути себе справжньою феєю краси. Трюмо змінює колір.
У наборі: трюмо; стільчик; чарівна паличка; фен; гребінець; кільця 3 шт; браслети 2 шт; резинки 2 шт; набір косметики.
Розмір трюмо: 43 х 27 х 68 см.
Гра з набором розвиває уяву, дрібну моторику та соціальні навички. Рекомендовано для дітей від 3-х років
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Детский туалетный столик |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Розовый |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 440 мм |
| Длина | 23 мм |
| Высота | 740 мм |
| Вес | 190 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 373 ₴

