
Радіокерований міський тролейбус 136-4
748 ₴
- В наявності
- Код: 136-4L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіокерований міський тролейбус
Працює від акумулятора
Розмір іграшки 36.5 см
Обладнана іграшка світловими гумовими колесами.
Обладнана іграшка світловими гумовими колесами.
Розмір у коробці: 37х14х13,5см,
Тип живлення пульта — на батарейках
Матеріал — пластмаса,
Тип паковання — Window Box.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Автобус |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Радіус дії | 15 м |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Колір корпусу | Чорний |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Двигун | Електричний |
| Наявність | в наявності |
| Характеристики акумулятора | |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Час зарядки акумулятора | 1 годину |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт |
| Привод | 2WD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 748 ₴


