
Машина на радіокеруванні 32,5 см. 10479GB
3 528 ₴
- В наличии
- Код: 10479L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Машина на радіокеруванні 32,5 см. 10479GB
Ця високоякісна модель масштабу 1:14 стане чудовим подарунком як для дітей, так і для дорослих. Працює іграшка на частоте 2.4GHz, машинка забезпечує стабільне й безперебійне з'єднання, даючи змогу вам насолоджуватися перегонами на відкритому повітрі або в приміщенні.
Ключові характеристики:
-
Світлові ефекти: Світлові ефекти, що привертають увагу, надають машинці стильного вигляду, даючи їй мати дивовижний вигляд навіть у темряві. Грайте в будь-яку пору доби та створюйте незабутні моменти!
-
Гумові колеса: Завдяки спеціальним гумовим колесам, машинка забезпечує чудове зчеплення з будь-якою поверхнею, чи то асфальт, ґрунт, чи то трава. Насолоджуйтесь маневровістю і високою прохідністю!
-
USB зарядка: Швидке та зручне заряджання через USB дає змогу заощаджувати час. Час роботи акумулятора достатній для тривалих поїздок, а також легко заповнюється, щоб ви могли провести більше часу за грою.
-
Дизайн: Привабливий і реалістичний зовнішній вигляд зробить вашу машинку справжньою окрасою колекції. Деталі пропрацьовані з максимальною ретельністю, що дає змогу вам насолоджуватися не тільки керуванням, але й естетичним задоволенням.
-
Розмір машинки 32.5 см
В коробці, 50,5-32,5-12см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип модели | Дрифт/шоссейная |
| Возрастная группа | От 4 до 6 лет |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Радиус действия | 20 м |
| Двигатель | Электрический |
| Максимальная скорость | 10 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Характеристики аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Время работы от аккумулятора | 30 мин |
| Размеры | |
| Длина | 360 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 160 мм |
| Вес | 800 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие | в наличии |
- Цена: 3 528 ₴
- Способ упаковки: картон,пленка



