
Вертоліт на радіокеруванні LD-664
829 ₴
- В наявності
- Код: LD-664L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Вертоліт на радіокеруванні LD-664
Корпус моделей прикрашений контрастними вставками та написами англійською мовою. На носі розташована лампочка, що світиться білим кольором, а знизу розташований червоний індикатор. З боків вертольота розміщена кнопка увімкнення та роз'єм для зарядного шнура.
Головна особливість моделі — заряджання. Вертоліт можна заряджати від кабелю USB, а також від пульта керування.
Характеристики:
- інфрачервоний мінівертолет;
- вбудований гіроскоп;
- акумулятор: вбудований 3.7V;
- корпус: протиударний;
- матеріал: пластик, метал;
- розворот на 360 градусів;
– 3,5 канала.
У комплекті:
- вертоліт;
- пульт дистанційного керування;
- USB-шнур;
— інструкція.
Вертоліт працює від вбудованого акумулятора.
Пульт функціонує від 6 батарей типу «АА» 1.5V — до комплектації не входять.
розмір 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gyro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Вертоліт |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 3 |
| Радіус дії | 15 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 0.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 10 хв |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 115 мм |
- Ціна: 829 ₴

