
Інтерактивна іграшка Ведмедик Веселі Хованки 0033
1 177 ₴
- В наявності
- Код: FT 0033L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтерактивна іграшка Веселі Хованки
Це оригінальна інтерактивна іграшка, яка захопить Вашу дитину.
Сучасна іграшка відрізняється якісним виконанням.
Особливості: аудіо-казки, розмір іграшки 25см, тканина плюш, звукові ефекти на українській мові, 8 карток.
Працює на батарейках.
Поставляється в коробці розміром 31х 31,5 х 17,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Висота | 250 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 175 мм |
| Ширина упакування | 310 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 177 ₴

