
Детская игра космическая парковка BBQ550-62
617 ₴
- В наличии
- Код: BBQ550-62L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вивчити космос прямо не виходячи з дому стане просто разом із космічною станцією BBQ550-62!
Особливості моделі:
- моделювання космічної станції;
- відтворення ефектної траси;
- докладна деталізація: добре опрацьовано кожен елемент, багато вилитих із пластику деталей;
- виконана з первинної пластмаси та пофарбована в характерні кольори;
У складеному вигляді, модель є космодром-автотрек. З таким набором вивчення космосу стане веселим та захоплюючим заняттям!
Комплектація:
- 2 космонавти по 6см;
- космічний місяцехід;
- космічний скутер;
- деталі для станції;
- космічна капсула;
- наклейки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал изготовления | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Длина упаковки | 340 мм |
| Высота упаковки | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 617 ₴
- Способ упаковки: пленка

