
Трек ігровий на керуванні 90986
1 339 ₴
- В наявності
- Код: 90986L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трек ігровий A64-1A — це одні з улюблених іграшок для хлопчиків. За допомогою треку дитина зможе вигадати безліч ігор. Дитина зможе розвивати свою фантазію і творчий потенціал. Іграшковий трек крутий набір для дитини, яка захоплюється автомобілями та перегонами.
Характеристики:
Тип: трек
Тип живлення: від мережі, батарейки
Тип керування: дистанційне
Матеріал: пластик
Вік: від 3 років
Розмір в упаковці: 5.5х30.5х34.5 см
Паковання: картонна коробка
Колір: різні кольори
Комплектація
Трек 32х51х126 см
Машинки
Матеріал виготовлення: Пластик
Тип: Автотрек
Колір: Різні кольори
Паковання: Картонна коробка
Вікова група: Від 3 років
Стан: Нове
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 320 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339 ₴

