
Детская игровая палатка Sea World 333-169
534 ₴
- В наличии
- Код: 333-169 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Цікаве місце для ігор дітей;
- Можна використовувати вдома, але й на вулиці, пляжі
- Легка за вагою, її просто транспортувати та зберігати в складеному вигляді;
- Швидко розкладається й компактно складається, зберігається в сумці
- Легко миється і швидко сохне.
Підійде для дітей від 1 року до 7-8 років.
Розмір : 100 х 80 х 80см;
Матеріали: текстиль, метал (каркас).
Пакування: сумка текстиль - ПВХ на блискавці.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Палатка |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Розовый |
| Сборно-разборная конструкция | Да |
| Ширина | 800 мм |
| Длина | 800 мм |
| Высота | 1000 мм |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 534 ₴

